Mercedes-Benz

2. El Onarım Güvencesi

Şimdi ikinci elde bir ilk, yine Mercedes-Benz'ten

Güvenliğinizi güvence altına almak için daima yeniliklere imza atan Mercedes,ikinci el Mercedes'inizde de size ayrıcalıklar sunuyor.

Mercedes-Benz EL2 kapsamındaki 6 ay onarım güvencesi hizmeti kilometre sınırı olmaksızın Mercedes-Benz Türk bayilerinde.

* 24 Saat ücretsiz yol yardımı
* Özel finansman ve sigorta koşulları
* Ayrıntılı teknik kontrol
* Her marka ve yaşta otomobille takas imkanı

Mercedes-Benz 2.El Onarım Güvencesi Şartları

* Mercedes-Benz otomobilleri 2.El Onarım Güvencesi geçerlilik süresi noter satış tarihi ile başlar ve bu tarihten itibaren 6 ay (180 gün) sonra sona erer.

* 2.El onarım güvencesi kapsamında, aracın motoru, dişli kutusu (otomatik şanzıman ve tork dönüştürücüsü dahil), tahrikli aksların güç aktarım parçaları, şaft, elektronik donanımı (kumanda kutuları ve tesisat) orijinal audio/video sisteminde meydana gelen arızalar bu sertifika kapsamında belirlenmiş şartlar dahilinde ücretsiz olarak onarılır.

* Mercedes-Benz 2.El Onarım Güvencesi'nin koşullarının geçerli olabilmesi için, aracın 2.El olarak satın alındığı tarihten itibaren, tanıtma, kullanma ve bakım kılavuzlarında belirtilen periyodik bakımlarının üretici tarafından belirlenmiş periyotlarda ve kaporta dahil tüm onarım işlemlerinin Mercedes-Benz yetkili servislerinde yapılması gereklidir.

* Mercedes-Benz 2.El Onarım Güvencesi hizmetleri Türkiye sınırları içindeki tüm Mercedes-Benz yetkili servisleri tarafından verilir.

* 2.El Onarım Güvencesi geçerlilik süresi içinde aracın satılması halinde tüm haklar yeni mülk sahibine verilir.

2.El Onarım Güvencesi, sadece aracın güç aktarım elemanları (motor, dişli kutusu, tork döndürücü, aks tahrik sistemleri, şaft), elektronik donanım, orijinal audio/video sistemleri için geçerlidir.