Mercedes-Benz

Actros aksesuarları

Yıldızdan Stara

Kamyonunuzdan istediğiniz şeyler ne kadar farklı olursa olsun Actros için Mercedes-Benz'in sunduğu orijinal aksesuarlar o kadar çok yönlüdür. Bunlar kalite, konfor ve günlük kullanıma ugunluk konusunda en üstün talepleri yerine getirir. 

Actros'unuzun dışı parlar: Parlak krom ve paslanmaz çelik - böylece Actros'unuza bireysel bir görünüş vermeniz mümkün olur. Bu şekilde kesinlikle çok özel bir görünüşe sahip olabilirsiniz. Krom paketinden parlak polisajlı paslanmaz çelik aksesuarlara, aracın üzerine monte edilen aerodinamik parçalara veya uzun ömürlü ışıklı diyotlu (LED) lambalara kadar - hepsi de en iyi Mercedes-Benz kalitesinde ve ideal uyumlu. 

İç mekan hem ergonomik, hem işlevsel, hem de estetiktir. Sportif alüminyum dekor ile birlikte uyumlu alüminyum-deri direksiyon simidi, yeni Actros'un yaydığı güçlü enerjiyi iç mekanda da devam etttirir. Eşya tepsisi ve muavin eşya kutusu gibi düzen yardımcıları daha fazla konfor sağlar. 
Elektrik konusunda da radyo, telefon veya telsiz ile daima erişilebilir olmak ve temasta kalmak için size gerekli olan herşeye sahibiz.