Mercedes-Benz

Periyodik Bakım

Periyodik bakım tablosu

Mercedes-Benz Hafif Ticari aracınızın keyfini uzun süre sorunsuzca yaşabilmenizin, ekonomik ve verimli şekilde kullanabilmenizin ön koşulu emniyet ve güvendir. Bunun sağlanması için periyodik bakımların düzenli olarak yapılması gerekmekte olup, periyodik bakımlarınızı yetkili servislerimizde yaptırmanızı öneririz. 

Mercedes-Benz yetkili servislerinde, Mercedes-Benz Group AG tarafından geliştirilen servis hizmetleri kapsamında hazırlanan periyodik bakım içerikleri öngörülen kilometrelerde gelişmiş teknik ekipman ve uzman personel tarafından uygulanır. Yetkili servisinizde orijinal yedek parça kullanımı ile aracınızın ömrü uzar ve güvenli sürüş keyfine varırsınız.

Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafından tavsiye edilen periyodik bakım aralıkları Yeni Sprinter araçlar için 20.000km, Vito/ Viano araçlar için 15.000km’dir. Periyodik bakımda aracınızda değişimi yapılan ve kontrol edilen işlemleri aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Detaylar için en yakın yetkili servisimiz ile irtibata geçmenizi öneririz.